Faaliyetler

Tünel Elektromekanik Sistemleri

TÜNEL ELEKTROMEKANİK SİSTEMLERİ Karayolları ve otobanlar üzerinde bulunan tünellerin Elektromekanik sistemleri trafik güvenliğinin en önemli parçasıdır. Özgen Group tünel elektromekanik sistemlerinin yapısının oluşturulması, hesaplarının yapılması, projelendirilmesi, malzemelerinin temini, kurulması, devreye alınması, sistemler arası entegrasyonlarının sağlanması, işletilmesi ve bakım-onarım işlerinin yürütülmesi konularında, önemli iş deneyimlerine sahiptir. Tünel güvenliğini ...

Scada ve Otomasyon Sistemleri

SCADA VE OTOMASYON SİSTEMLERİ Scada sistemlerimizin tümü; 7 gün 24 saat kesintisiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır, Kontrol merkezinden izlenip, kontrol ve kumanda edilerek, kusursuz çalışması sağlanmaktadır.

Karayolu Kontrol Sistemleri

KARAYOLU KONTROL SİSTEMLERİ Karayolları üzerinde bulunan Aydınlatma ve Sinyalizasyon sistemleri trafik güvenliğinin en önemli parçalarındandır. Özgen Group, Aydınlatma ve Sinyalizasyon sistemlerinin yapısının oluşturulması, hesaplarının yapılması, projelendirilmesi, malzemelerinin temini, kurulması, devreye alınması, sistemler arası entegrasyonlarının sağlanması, işletilmesi ve bakım -onarım işlerinin yürütülmesi konularında, önemli iş deneyimlerine sahiptir.

Raylı Ulaşım Elektrifikasyon Sistemleri

RAYLI ULAŞIM ELEKTRİFİKASYON SİSTEMLERİ (TRAMVAY ELEKTROMEKANİK İŞLERİ) Tramvay işlerinde en güvenli en verimli sistemleri kurmakta ve Sistemlerin verimli çalışması için gerekli desteği vermekteyiz.

Raylı Ulaşım Sinyalizasyon Sistemleri

RAYLI ULAŞIM SİNYALİZASYON SİSTEMLERİ (TRAMVAY SİNYALİZASYON SİSTEMLERİ) Güvenilir, yenilikçi ve standartlara uygun ekipmanlar kullanarak sinyalizasyon sistemini uzmanlığımız ile kuruyoruz.